Archiv aktualit

 
21.7.2017

Reportáž o WiFi Aruba

Naše projekty s technologií WiFi Aruba, které lze použít ve firemní i veřejném sektoru, neunikly pozornosti médií. I Vy se můžete o tomto jedinečném řešení dozvědět více: zde

 • Celý text

  Reportáž o WiFi Aruba
12.6.2017

Novinky Applu na vlastní oči

Díky našim odborníkům si již nyní můžete vyzkoušet iOS 11 a macOS High Sierra. Nemusíte čekat až na podzim!

 • Celý text

  Novinky Applu na vlastní oči

  Společnost Apple na své poslední Keynote představila především nové operační systémy.
  High Sierra zdokonalí všechny funkce a aplikace používané na počítačích Mac. Více nástrojů ve Fotkách, nový způsob ukládání dat, lepší přehrávání videa nebo třeba inovované Safari, které nedovolí internetovým prodejcům, aby sledovali, co si prohlížíte a otravovali vás inzeráty.
  Nový iOS 11 zase váš iPad promění ve snadno ovladatelný rychlý pracovní nástroj. Přitom současně otevírá ohromné možnosti pro rozšířenou realitu v hrách a aplikacích na iPadech i iPhonech.
  Obě novinky, které budou veřejnosti dostupné až na podzim, si již nyní – díky vývojářským certifikacím našich odborníků – můžete vyzkoušet v prodejně Dragon Internet. Kterýkoliv všední den od 8 do 18 hodin jsme připraveni vám ukázat macOS High Sierra na novém MacBooku Pro s Touch Barem. iOS 11 jsme nainstalovali na iPad Pro 12,9 palců.
  Protože vám v okolí těžko poradí někdo lépe než my, poskytujeme samozřejmě také konzultace, případně testování firemních aplikací pro nasazení obou nových operačních systémů.
  Veškeré podrobnosti k macOS High Sierra a iOS 11 naleznete přehledně na www.apple.com/cz/macos/high-sierra-preview a www.apple.com/cz/ios/ios-11-preview.

   

09.6.2017

Rozšíření optické sítě - Mladá Boleslav

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese T. G. Masaryka 1009, Mladá Boleslav.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Mladá Boleslav

  Na adrese T. G. Masaryka 1009, Mladá Boleslav, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

09.6.2017

Bezplatné Wi-Fi na hudebním festivalu Krásná louka fest

Hudební festival Krásná louka fest nabídl návštěvníkům bezplatné WiFi vysokorychlostní připojení, které zajišťovala společnost Dragon Internet a.s. 

 • Celý text

  Bezplatné Wi-Fi na hudebním festivalu Krásná louka fest

  Hudební festival Krásná louka fest nabídl návštěvníkům bezplatné vysokorychlostní připojení, které zajišťovala společnost Dragon Internet a.s. Dnešní uživatelé využívají svá mobilní zařízení naplno a chtějí využívat Facebook, YouTube, Instagram apod. Stávající GSM sítě neumí odbavit tisíce účastníků, koncentrovaných na malém místě, právě pro tyto akce je vhodné vybudovat dočasnou Wi-Fi síť.
  Návštěvníci se připojovali na zcela novou unikátní WiFi technologii HPE Aruba, která umožňuje rychlosti až do výše 100Mb/s. Během konání akce se do sítě připojilo 20% z několika tisíc návštěvníků festivalu. K rovnoměrnému pokrytí festivalu bylo strategicky rozmístěno několik přístupových bodů, v nejvzdálenějších částech festivalu dosahovalo připojení ryhlosti přesahující 50Mb/s.
  Naším cílem je co nejméně zatěžovat účastníky, proto se nemusí registrovat, nebo vyplňovat dotazníky a uvádět své emailové adresy. V síti Dragon Internet se pouze přihlásí a jsou připojeni. V blízké době bude společnost Dragon Internet a.s. zabezpečovat touto technologií i několikanásobně větší festivaly, kde připravíme internetové připojení pro více jak 50 000 uživatelů. Ani to však není konečný limit. V současné době pracujeme na projektech s technologié HPE Aruba, které změní vnímání Wi-Fi technologií v běžném životě.

07.6.2017

Rozšíření pokrytí - Benátecká Vrutice

V obci Benátecká Vrutice jsme dokončili realizaci dalšího přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením.

 • Celý text

  Rozšíření pokrytí - Benátecká Vrutice

  V obci Benátecká Vrutice jsme dokončili realizaci dalšího přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí mikrovlnné sítě. Pro více informací navštivte přímo produktovou stránku s nabízenými tarify. Nebo zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

05.6.2017

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adresách Dukelská 323 - 325 a Dvořákova 340 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adresách Dukelská 323 - 325 a Dvořákova 340 v Milovicích, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

18.5.2017

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Rakouská 543 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Rakouská 543 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

04.5.2017

Rozšíření optické sítě - Mladá Boleslav

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Viničná 1479 - 1480, Mladá Boleslav.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Mladá Boleslav

  Na adrese Viničná 1479 - 1480, Mladá Boleslav, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

28.4.2017

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Letecká 415 - 416 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Letecká 415 - 416 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

25.4.2017

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Dukelská 345 - 346 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Dukelská 345 - 346 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

11.4.2017

Rozšíření pokrytí - Horky nad Jizerou

V obci Horky nad Jizerou jsme dokončili realizaci dalšího přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením.

 • Celý text

  Rozšíření pokrytí - Horky nad Jizerou

  V obci Horky nad Jizerou jsme dokončili realizaci dalšího přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí mikrovlnné sítě. Pro více informací navštivte přímo produktovou stránku s nabízenými tarify. Nebo zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

11.4.2017

Office 365 v nabídce Dragon Internet

Flexibilní softwarové řešení pro organizace - Office365

 • Celý text

  Office 365 v nabídce Dragon Internet

  Přinášíme Vám moderní hostované služby světového výrobce Microsoft s flexibilní volbou rozsahu podnikových nástrojů, s důrazem na efektivnost provozu a nízké vstupní investice.Office 365 pro firmy umožňuje přístup k nástrojům Microsoft Office prakticky odkudkoli a k tomu nabízí služby pro spolupráci, které se snadno spravují.

10.4.2017

Rozšíření mikrovlnné sítě - Kosmonosy

Rozšířili jsme pro vás naší mikrovlnnou síť, a to konkrétně na adrese Hradišťská 184/3, Kosmonosy.

 • Celý text

  Rozšíření mikrovlnné sítě - Kosmonosy

  Na adrese Hradišťská 184/3, Kosmonosy nyní můžete být připojeni i vy, naším internetovým připojením pomocí mikrovlnné sítě. Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

10.4.2017

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Smetanova 336 - 338 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Smetanova 336 - 338 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

30.3.2017

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Dukelská 351 - 353 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Dukelská 351- 353 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

26.3.2017

Nova Sport 2 HD nově v nabídce

Naše nabídka TV kanálů byla rozšířena o další sportovní kanál - Nova Sport 2 v HD verzi.

 • Celý text

  Nova Sport 2 HD nově v nabídce

  NOVA Sport 2 HD se zaměřuje na sporty, které si zatím získaly obrovskou popularitu především v zahraničí a v podobné míře zatím nebyly v Česku vysílány. K hlavním programovým pilířům stanice patří exkluzivní vysílání nejlepší basketbalové ligy světa NBA. Velká pozornost je věnována nejlepší lize MMA bojovníků světa Ultimate Fighting Championship (UFC), která je neprestižnější MMA organizací na světě. NOVA Sport 2 dále nabízí světově známé ragby, které se těší popularitě od Nového Zélandu přes Jižní Afriku až po Anglii. Velký prostor dostávají také turnaje v šipkách Premiere League Darts, které dokáží naplnit obrovské haly v zemích na západ od hranic České republiky.

  Nový kanál je přístupný od 27. 3. pro všechny zákazníky s balíčky Ideal a Extra.

25.3.2017

Ukončení vysílání kanálu JOJ Plus

Z právních důvodů jsem nuceni ukončit vysílání TV kanálu JOJ Plus ke dni 27. 3.

 • Celý text

  Ukončení vysílání kanálu JOJ Plus

  Vysílání kanálu je ukončeno na celém území ČR na žádost slovenského majitele práv. Všechny kanály skupiny JOJ Group - JOJ, JOJ Plus, JOJ Cinema a WAU jsou nahrazeny TV kanálem JOJ Family, který je již v našem vysílání.

22.3.2017

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Dukelská 368 - 370 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Dukelská 368 - 370 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

16.3.2017

Rozšíření optické sítě - Mladá Boleslav

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Českobratrské náměstí 57, Mladá Boleslav.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Mladá Boleslav

  Na adrese Českobratrské náměstí 57, Mladá Bolesav, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

16.3.2017

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adresách Dvořákova 341-342 a Suchardova 343 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adresách Dvořákova 341-342 a Suchardova 343 v Milovicích, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

14.3.2017

Rozšíření mikrovlnné sítě - Mladá Boleslav

Rozšířili jsme pro vás naší mikrovlnnou síť, a to konkrétně na adrese Nerudova 616/30, Mladá Boleslav.

 • Celý text

  Rozšíření mikrovlnné sítě - Mladá Boleslav

  Na adrese Nerudova 616/30  v Mladé Boleslavi nyní můžete být připojeni i vy, naším internetovým připojením pomocí mikrovlnné sítě. Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

08.3.2017

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Kaštanova 668 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Kaštanova 668 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

08.3.2017

Rozšíření optické sítě - Mladá Boleslav

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Boženy Němcové 666/1, Mladá Boleslav.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Mladá Boleslav

  Na adrese Boženy Němcové 666/1, Mladá Bolesav, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

28.2.2017

Rozšíření nabídky HD kanálů

Rozšířili jsme nabídku HD verzí o kanály Prima ZOOM, Prima love a Prima MAX.

 • Celý text

  Rozšíření nabídky HD kanálů

  Nové verze TV kanálů najdete ve všech televizních balíčcích.

20.2.2017

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Dukelská 329 a Družstevní 330 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Dukelská 329 a Družstevní 330 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

15.2.2017

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Lomená 377 - 378 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Lomená 377 - 378 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

14.2.2017

Rozšíření pokrytí - Kropáčová Vrutice

V obci Kropáčová Vrutice jsme dokončili realizaci nového přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením.

 • Celý text

  Rozšíření pokrytí - Kropáčová Vrutice

  V obci Kropáčová Vrutice jsme dokončili realizaci dalšího nového přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí mikrovlnné sítě. Pro více informací navštivte přímo produktovou stránku s nabízenými tarify. Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

09.2.2017

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Dukelská 354-355 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Dukelská 354 - 355 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

04.2.2017

Změny názvů kanálů skupiny Nova

Stanice skupiny Nova představily od 4. února nové názvy.

 • Celý text

  Změny názvů kanálů skupiny Nova

  Ze SMÍCHOVA se stane Nova 2, která nabídne nový premiérový lokální obsah, včetně oblíbených mezinárodních zábavných formátů a divácky oblíbených komediálních pořadů. FANDA se promění v Nova Action a nabídne oblíbené akční a kriminální seriály i sportovní přenosy. Ze stanice TELKA se stane Nova Gold a přinese nestárnoucí zábavné hity pro všechny věkové kategorie.

03.2.2017

Rozšíření optické sítě - Mladá Boleslav

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Železná 160, Mladá Boleslav.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Mladá Boleslav

  Na adrese Železná 160, Mladá Bolesav, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

27.1.2017

Rozšíření pokrytí - Horní Slivno

V obci Horní Slivno jsme dokončili realizaci dalšího nového přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením.

 • Celý text

  Rozšíření pokrytí - Horní Slivno

  V obci Horní Slivno jsme dokončili realizaci dalšího nového přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí mikrovlnné sítě. Pro více informací navštivte přímo produktovou stránku s nabízenými tarify. Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

26.1.2017

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Letecká 411 - 412 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Leteká 411 - 412 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

24.1.2017

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adresách Družstevní 331-332, Dukelská 356-358 a Lomená 375-376 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adresách Družstevní 331-332, Dukelská 356-358 a Lomená 375-376 v Milovicích, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

20.1.2017

Rozšíření optické sítě - Mladá Boleslav

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adresách Bělská 118 a 139, Mladá Boleslav.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Mladá Boleslav

  Na adresách Bělská 118 a 139, Mladá Bolesav, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

13.1.2017

Rozšíření pokrytí - Mladá Boleslav/Podolec

V lokalitě Podolec jsme dokončili realizaci dalšího přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením.

 • Celý text

  Rozšíření pokrytí - Mladá Boleslav/Podolec

  V Mladé Boleslavi v lokalitě Podolec jsme dokončili realizaci dalšího nového přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí mikrovlnné sítě. Pro více informací navštivte přímo produktovou stránku s nabízenými tarify. Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

10.1.2017

Rozšíření optické sítě - Mladá Boleslav

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Pražská brána 112, Mladá Boleslav.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Mladá Boleslav

  Na adrese Pražská brána 112, Mladá Bolesav, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

04.1.2017

Nová pobočka v Jičíně

Otevřeli jsme pro vás novou pobočku v Jičíně. Neváhejte nás navštívit.

 • Celý text

  Nová pobočka v Jičíně

  I nadále rozšiřujeme naše služby a proto jsme pro vás otevřeli novou pobočku v Jičíně na adrese Havlíčkova 38 v prodejně IT svět s.r.o.. Neváhejte nás navštívit. Na pobočce bude možné: Sepsání objednávky/smlouvy, platby, nastavení Wi-Fi routeru a nastavení i výměna set-top-boxu. Samozřejmostí je i možnost platby kartou.

29.12.2016

Vyzkoušejte si revoluční Touch Bar

Zastavte se v naší prodejně vyzkoušet si nejnovější Apple MacBook Pro s Touch Barem a čtečkou otisků prstů.

 • Celý text

  Vyzkoušejte si revoluční Touch Bar

  Nový MacBook Pro je rychlejší a výkonnější než dřív, přitom podstatně tenčí a lehčí. Má vůbec nejjasnější, nejbarevnější displej ze všech přenosných Maců. A představuje revoluční Touch Bar – skleněný Multi-Touch proužek integrovaný v klávesnici, na kterém máte po ruce přesně ty nástroje, co právě potřebujete. Nový MacBook Pro vychází z převratných nápadů. A jen čeká na ty vaše.

  Hlavní vlastnosti
  • Touch Bar
  • Touch ID
  • Brilantní Retina displej
  • Dvoujádrový Intel Core i5
  • Intel Iris Graphics 550
  • Ultrarychlé SSD úložiště
  • Čtyři porty Thunderbolt 3
  • Výdrž baterie až 10 hodin
  • Wi‐Fi 802.11ac
  • Force Touch trackpad
  • Vesmírně šedý nebo stříbrný

20.12.2016

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Dětská 359 - 360 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Dětská 359 - 360 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

19.12.2016

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Dukelská 326 - 328 a Družstevní 339 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Dukelská 326 - 328 a Družstevní 339 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

15.12.2016

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Dukelská 362 - 363 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Dukelská 362 - 363 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

13.12.2016

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Smetanova 333 - 335 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Smetanova 333 - 335 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

09.12.2016

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Letecká 417 - 418 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Letecká 417 - 418 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

05.12.2016

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Dukelská 364 - 365 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Dukelská 364 - 365 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

29.11.2016

Změna v programové nabídce listopad

Nové TV kanály v nabídce - Československo HD a Festival HD.

 • Celý text

  Změna v programové nabídce listopad

  V listopadu došlo k zařazení nových TV kanálů Československo HD a Festival HD do naší programové nabídky. Kanál Československo HD se věnuje filmům a dokumentům z období od 28. října 1918 do 31. prosince 1992. Československo HD nahradil program Kino CS, který už nadále nebude na našem trhu dostupný. Nový program vysílá v čase od 04:00 do 22:00. Festival HD je tematický filmový kanál v HD kvalitě, který nabízí divákům špičku světové festivalové kinematografie. Zároveň se zahájením vysílání tohoto kanálu dojde k ukončení vysílání kanálu Muzika CS.

09.11.2016

Rozšíření pokrytí - Kněžmost

V Kněžmostě jsme dokončili realizaci dalšího nového přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením.

 • Celý text

  Rozšíření pokrytí - Kněžmost

  V Kněžmostě jsme dokončili realizaci dalšího nového přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí mikrovlnné sítě. Pro více informací navštivte přímo produktovou stránku s nabízenými tarify. Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

09.11.2016

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Spojovací 1305 - 1309 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Spojovací 1305 - 1309 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

03.11.2016

Rozšíření pokrytí - Bakov nad Jizerou

V Bakově nad Jizerou jsme dokončili realizaci dalšího přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením.

 • Celý text

  Rozšíření pokrytí - Bakov nad Jizerou

  V Bakově nad Jizerou jsme dokončili realizaci dalšího nového přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí mikrovlnné sítě. Pro více informací navštivte přímo produktovou stránku s nabízenými tarify. Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

18.10.2016

Nové prodejní místo

Od 10. 10. 2016 si můžete objednávat naše služby na nově otevřeném prodejním místě.

 • Celý text

  Nové prodejní místo

  Nové prodejní místo se nachází na adrese: MIPA servis, náměstí Republiky 1079, Mladá Boleslav. Zde se můžete na naše služby informovat a popřípadě i rovnou sepsat objednávku.

18.10.2016

Rozšíření pokrytí - Kosmonosy

V Kosmonosech jsme dokončili realizaci dalšího nového přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením.

 • Celý text

  Rozšíření pokrytí - Kosmonosy

  V Kosmonosech jsme dokončili realizaci dalšího nového přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí mikrovlnné sítě. Pro více informací navštivte přímo produktovou stránku s nabízenými tarify. Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

17.10.2016

Slavnostní vyhlášení výtvarné soutěže

Dragon Internet spolu s BK Mladá Boleslav a nákupním centrem Olympia vyhlásili vítěze třetího ročníku výtvarné soutěže.

 • Celý text

  Slavnostní vyhlášení výtvarné soutěže

  Dragon Internet spolu s BK Mladá Boleslav a nákupním centrem Olympia vyhlásili 11. října vítěze třetího ročníku výtvarné soutěže „Namaluj svět plný zábavy“. Děti z dětských domovů v mladoboleslavském regionu ztvárnily téma legračního počítače a legračního hokejového dresu.

  Autoři čtyř nejpovedenějších obrázků převzali hodnotné ceny od organizátorů a za přítomnosti patrona akce, Václava Kaláta, vedoucího odboru školství, kultury a tělovýchovy města Mladá Boleslav, se tímto dnem v prostorách nákupního centra otevřela vernisáž dětských prací.

13.10.2016

Odborná konference - IT v oblacích

Uspořádali jsme ve spolupráci s firmami Hawlett Packard Enterprise, Intel, Mibcon a Microsoft odbornou konferenci.

 • Celý text

  Odborná konference - IT v oblacích

  Ve čtvrtek 6. října jsme ve spolupráci s firmami Hawlett Packard Enterprise, Intel, Mibcon a Microsoft odbornou konferenci s názvem IT v oblacích. Zaměřena byla zejména na problematiku cloudů a virtuálních privátních serverů.

  V technicky dokonalém prostředí Leteckého muzea Metoděje Vlacha si vyslechli návštěvníci tyto přednášky:

  • Cloudová řešení Dragon (představení nového oddělení Dragon Internet a portfólia jeho služeb)
  • SAP v hostovaném prostředí (případová studie nasazení cloudových technologií do firmy FAST)
  • Internet věcí (poutavá přednáška o blízké i vzdálené budoucnosti v podání ředitele HPE)

  Po skončení přednášek účastníci navštívili expozici Leteckého muzea Metoděje Vlacha, prolétli se na leteckém simulátoru či vyzkoušeli centrifugu. Šest vylosovaných štastlivců se vzneslo nad Mladou Boleslav a blízké okolí a mělo tak možnost vidět naše serverovny z výšky.

  Reportáž 1. Boleslavské televize naleznete zde.

12.10.2016

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Letecká 395 - 396 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Letecká 395 - 396 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

10.10.2016

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Letecká 399 - 400 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Letecká 399 - 400 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

05.10.2016

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Lomená 373 - 374 a Kaštanová 672 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adresách Lomená 373 - 374 a Kaštanová 672 v Milovicích, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

27.9.2016

Změna v programové nabídce televize

Zahájení vysílání nového TV kanálu JOJ Family. Nový kanál je v nabídce Ideal a Extra

 • Celý text

  Změna v programové nabídce televize

  Od září můžete v naší televizní nabídce sledovat nový kanál JOJ Family, který přináší pořady z produkce televize JOJ - divákům proto přinese zejména zpravodajství, vlastní magazíny, úspěšné seriály, show a také scripted reality formát. Tento kanál nahrazuje původní kanál JOJ a je obsažen v balíčcích FiberTV Ideal a FiberTV Extra.

26.9.2016

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Letecká 386 - 387 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Letecká 386 - 387 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

22.9.2016

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Letecká 408 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Letecká 408 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

13.9.2016

Dragon Internet pořádá odbornou konferenci

Která se pod názvem "IT v oblacích aneb budování cloudové infrastuktury" uskuteční 6. října v Leteckém muzeu Metoděje Vlacha.

 • Celý text

  Dragon Internet pořádá odbornou konferenci

  IT v oblacích aneb Budování cloudové infrastruktury. 

  Pojďme se vznášet v oblacích, které zajistí efektivní správu podnikové infrastruktury a přinesou vaší společnosti ekonomické úspory. Navíc představíme realné implementace ve firemní praxi.

  Na setkání s vámi se 6. října v Leteckém muzeu Metoděje Vlacha těší tým Dragon Internet a experti významných partnerů.

  Partneři konference jsou Hawlett Packard Enterprise, Intel, Mibcon a Microsoft.

  Více informací, program a registrace na info.dragon.cz/konference2016

   

13.9.2016

Rozšíření optické sítě - Mladá Boleslav

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť v Mladé Boleslavi na adrese Pražská Brána 109.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Mladá Boleslav

  Na adrese Pražská Brána 109, Mladá Boleslav, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

07.9.2016

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Letecká 429 - 430 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Letecká 429 - 430 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

05.9.2016

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Italská 699 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Italská 699 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

05.9.2016

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adresách Letecká 397 - 398 a Lomená 371 - 372 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adresách Letecká 397 - 398 a Lomená 371 - 372 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

26.8.2016

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Letecká 423 - 424 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Letecká 423 - 424 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

23.8.2016

Rozšíření pokrytí - Čejetice

V obci Čejetice jsme dokončili realizaci nového přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením.

 • Celý text

  Rozšíření pokrytí - Čejetice

  V obci Čejetice jsme dokončili realizaci nového přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí mikrovlnné sítě. Pro více informací navštivte přímo produktovou stránku s nabízenými tarify. Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

23.8.2016

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adresách Mírová 472 a 473 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adresách Mírová 472 a 473 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

16.8.2016

Rozšíření optické sítě - Mladá Boleslav

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť v Mladé Boleslavi na adrese Zalužanská 1463.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Mladá Boleslav

  Na adrese Zalužanská 1463, Mladá Boleslav, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

15.8.2016

Dragon Internet je HP Silver partner

Ziskali jsme certifikace HP Silver server partner a Silver network partner v programu HPE Partner Ready pro rok 2016.

 • Celý text

  Dragon Internet je HP Silver partner

  Díky splnění náročných podmínek a získání mnoha technických či obchodních certifikací potvrzuje společnost Hawlet Packard Enterprise naši firmu jako HP Silver partner. Toto osvědčení dokládá vysokou odbornost našich pracovníků.

15.8.2016

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Družstevní 403 - 404 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Družstevní 403 - 404 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

02.8.2016

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adresách Letecká 384 - 385 a Letecká 407 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adresách Letecká 384 - 385 a Letecká 407 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

01.8.2016

Hewlett Packard Enterprise Partner Ready

Naši techničtí a obchodní specialisté si obnovili certifikace v programu Hewlett Packard Enterprise Partner Ready.

 • Celý text

  Hewlett Packard Enterprise Partner Ready

  V technické části programu HPE Partner Ready získali Lukáš Kaplan a Michal Kaňka certifikaci HP Accredited Technical Professional - Server Solutions V2.
  Lukáš Kaplan vlastní i HP Accredited Technical Professional - FlexNetwork Solutions V3.

  V obchodní části mají nově Michal David a Pavel Kružík certifikaci HPE Sales Certified - Enterprise Solution [2016]

28.7.2016

Rozšíření pokrytí - Sýčina

V obci Sýčina jsme dokončili realizaci nového přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením.

 • Celý text

  Rozšíření pokrytí - Sýčina

  V obci Sýčina jsme dokončili realizaci nového přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí mikrovlnné sítě. Pro více informací navštivte přímo produktovou stránku s nabízenými tarify. Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

27.7.2016

E! nový kanál v nabídce

Do naší televizní nabídky jsme pro vás tento měsíc přiřadili nový kanál E!

 • Celý text

  E! nový kanál v nabídce

  Od července můžete v naší televizní nabídce sledovat nový kanál E!. Tento kanál jsme přiřadili do televizních balíčků FiberTV Ideal a FiberTV Extra.

26.7.2016

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adresách Letecká 388, 389, 390, 391, 393 a 394 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adresách Letecká 388, 389, 390, 391, 393 a 394 v Milovicích nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

29.6.2016

Rozšíření pokrytí - Mladá Boleslav/Belvedér

V Mladé Boleslavi v části Belvedér jsme dokončili realizaci nového přístupového bodu. V této lokalitě nyní i vy můžete využít našeho vysokorychlostního připojení.

 • Celý text

  Rozšíření pokrytí - Mladá Boleslav/Belvedér

  V Mladé Boleslavi v části Belvedér jsme dokončili realizaci nového přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí mikrovlnné sítě. Pro více informací navštivte přímo produktovou stránku s nabízenými tarify. Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

17.6.2016

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adresách Dukelská 321 - 322 a Letecká 433 - 434.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adresách Dukelská 321 - 322 a Letecká 433 - 434, Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

17.6.2016

Rozšíření mikrovlnné sítě - Loučenská 143, Vlkava

Rozšířili jsme pro vás naší mikrovlnnou síť, a to konkrétně na adrese Loučenská 143, Vlkava.

 • Celý text

  Rozšíření mikrovlnné sítě - Loučenská 143, Vlkava

  Na adrese Loučenská 143 ve Vlkavě nyní můžete být připojeni i vy, naším internetovým připojením pomocí mikrovlnné sítě. O připojení z pohodlí vašeho domova můžete zažádat zde.

10.6.2016

Rozšíření pokrytí - Jemníky

V obci Jemníky jsme dokončili realizaci nového přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením.

 • Celý text

  Rozšíření pokrytí - Jemníky

  V obci Jemníky jsme dokončili realizaci nového přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí mikrovlnné sítě. Pro více informací navštivte přímo produktovou stránku s nabízenými tarify. Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

07.6.2016

Rozšíření pokrytí - Luštěnice

V obci Luštěnice jsme dokončili realizaci nového přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením.

 • Celý text

  Rozšíření pokrytí - Luštěnice

  V obci Luštěnice jsme dokončili realizaci nového přístupového bodu.
  V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí mikrovlnné sítě. Pro více informací navštivte přímo produktovou stránku s nabízenými tarify. Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

31.5.2016

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adresách Letecká 421 - 422.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Letecká 421 - 422, Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

31.5.2016

Rozšíření mikrovlnné sítě - Štyrsova 918, Mladá Boleslav

Rozšířili jsme pro vás naší mikrovlnnou síť, a to konkrétně na adrese Štyrsova 918, Mladá Boleslav.

 • Celý text

  Rozšíření mikrovlnné sítě - Štyrsova 918, Mladá Boleslav

  Na adrese Štyrsova 918 v Mladé Boleslavi nyní můžete být připojeni i vy, naším internetovým připojením pomocí mikrovlnné sítě. Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

27.5.2016

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naší optickou síť, a to konkrétně na adresách Dukelská 318 - 319, Letecká 409 - 410 a Letecká 413 - 414.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adresách Dukelská 318 - 319, Letecká 409 - 410 a Letecká 413 - 414, Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

18.5.2016

Ukončení vysílání stanice Universal Channel

Ve čtvrtek 30. června odvysílá filmová stanice Universal Channel svůj poslední den. 

 • Celý text

  Ukončení vysílání stanice Universal Channel

  Ve čtvrtek 30. června odvysílá filmová stanice Universal Channel svůj poslední den. Televizní stanice Universal Channel sice zaniká, ale vy se můžete těšit na novou stanici, která ji nahradí.

28.4.2016

Rozšíření pokrytí - Bělá pod Bezdězem

V obci Bělá pod Bezdězem jsme dokončili realizaci nového přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením.

 • Celý text

  Rozšíření pokrytí - Bělá pod Bezdězem

  V obci Bělá pod Bezdězem jsme dokončili realizaci nového přístupového bodu.

  V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí mikrovlnné sítě. Pro více informací navštivte přímo produktovou stránku s nabízenými tarify. Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

27.4.2016

Rozšíření pokrytí - Chloumek

V obci Chloumek jsme dokončili realizaci nového přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením.

 • Celý text

  Rozšíření pokrytí - Chloumek

  V obci Chloumek jsme dokončili realizaci nového přístupového bodu.

  V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí mikrovlnné sítě. Pro více informací navštivte přímo produktovou stránku s nabízenými tarify. Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

08.4.2016

Soutěž - nejlepší externí obchodník

Gratulujeme našemu externímu obchodníkovi panu Antonínovi Vargovi k výhře v soutěži o nejlepšího obchodníka za měsíc březen 2016.

 • Celý text

  Soutěž - nejlepší externí obchodník

  Gratulujeme našemu externímu obchodníkovi panu Antonínovi Vargovi k výhře v soutěži o nejlepšího obchodníka za měsíc březen 2016.

30.3.2016

Rozšíření optické sítě - Milovice

Znova jsme pro vás rozšířili naší optickou síť, a to konkrétně na adrese Rakouská 687. Díky tomu, můžete být nyní připojeni naším vysokorychlostním připojením.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Rakouská 687, Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

29.3.2016

Rozšíření optické sítě - Mladá Boleslav

Znova jsme pro vás rozšířili naší optickou síť, a to konkrétně na adrese Štefánikova 969. Díky tomu, můžete být nyní připojeni naším vysokorychlostním připojením.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Mladá Boleslav

  Na adrese Štefánikova 969, Mladá Boleslav, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

21.3.2016

Nahrazení programu HBO Comedy programem HBO 3

Od 21. března 2016 dojde k nahrazení televizního programu HBO Comedy televizním programem HBO 3.

 • Celý text

  Nahrazení programu HBO Comedy programem HBO 3

  Tímto Vám sdělujeme, že s účinností od 21. března 2016 dojde k nahrazení televizního programu HBO Comedy televizním programem HBO 3. Televizní program HBO 3 bude zaměřen na filmy a seriály, na rozdíl od programů HBO a HBO 2 bude obsahovat větší podíl seriálů.

15.3.2016

Rozšíření optické sítě - Milovice

Znova jsme pro vás rozšířili naší optickou síť, a to konkrétně na adrese Braniborská 561. Díky tomu, můžete být nyní připojeni naším vysokorychlostním připojením.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Braniborská 561, Milovice nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

10.3.2016

Rozšíření optické sítě - Mladá Boleslav

Rozšířili jsme pro vás naší optickou síť, a to na adrese Jičínská 1132 v Mladé Boleslavi. Díky tomu, můžete být nyní připojeni naším vysokorychlostním připojením.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Mladá Boleslav

  Na adrese Jičínská 1132, Mladá Boleslav, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

07.3.2016

Rozšíření pokrytí - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naší optickou síť, a to na adresách Mírová 474 a 485 v Milovicích. Díky tomu, můžete být nyní připojeni naším vysokorychlostním připojením.

 • Celý text

  Rozšíření pokrytí - Milovice

  Na adrese Mírová 474 a Mírová 485 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

06.3.2016

Rozšíření pokrytí - Vinařice

V obci Vinařice jsme dokončili realizaci nového přístupového bodu.

 • Celý text

  Rozšíření pokrytí - Vinařice

  V obci Vinařice jsme dokončili realizaci nového přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí mikrovlnné sítě. Pro více informací navštivte přímo produktovou stránku s nabízenými tarify. Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

   
04.3.2016

Rozšíření pokrytí - Mladá Boleslav

V Mladé Boleslavi jsme pro vás rozšířili mikrovlnnou síť na adrese Novákova 1458 a 1461.

 • Celý text

  Rozšíření pokrytí - Mladá Boleslav

  Na adrese Novákova 1458 a 1461 v Mladé Boleslavi nyní můžete být připojeni i vy pomocí mikrovlnné sítě. O připojení z pohodlí vašeho domova můžete zažádat zde.

23.2.2016

Rozšíření pokrytí - Doubrava

V obci Doubrava jsme dokončili realizaci nového přístupového bodu.

 • Celý text

  Rozšíření pokrytí - Doubrava

  V obci Doubrava jsme dokončili realizaci nového přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí mikrovlnné sítě. Pro více informací navštivte přímo produktovou stránku s nabízenými tarify. Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

27.1.2016

Rozšíření pokrytí - Kosmonosy

V obci Kosmonosy jsme dokončili realizaci nového přístupového bodu.

 • Celý text

  Rozšíření pokrytí - Kosmonosy

  V obci Kosmonosy jsme dokončili realizaci nového přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí mikrovlnné sítě. Pro více informací navštivte přímo produktovou stránku s nabízenými tarify. Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

26.1.2016

Rozšíření optické sítě - Milovice a MB

Znovu jsme pro vás rozšířili naší optickou síť, a to konkrétně na adresách Mírová 471, Milovice, Armádní 876 a 877, Milovice, Náměstí Míru 51, Mladá Boleslav.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice a MB

  Na adrese Mírová 471, Milovice, Armádní 876 a 877, Milovice, Náměstí Míru 51, Mladá Boleslav, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

18.1.2016

Rozšíření optické sítě - Milovice

V obci Milovice jsem rozšířili naší optickou síť, a to konkrétně na adrese Višňová 572. Díky tomu, můžete být nyní připojeni naším vysokorychlostním připojením.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Višňová 572, Milovice nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

14.1.2016

Rozšíření pokrytí - Struhy

V obci Struhy jsme dokončili realizaci nového přístupového bodu.

 • Celý text

  Rozšíření pokrytí - Struhy

  V obci Struhy jsme dokončili realizaci nového přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí mikrovlnné sítě. Pro více informací navštivte přímo produktovou stránku s nabízenými tarify. Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

01.1.2016

PF 2016

Přejeme všem našim zákazníkům a partnerům hodně zdraví, úspěchů a spokojenosti v novém roce 2016.

 • Celý text

  PF 2016